فهرست

پایگاه داده پایش مقررات فناوری‌نانو

از آنجا که در متون قوانین و مقررات وضع شده در سطح جهان، بندهای ویژه فناوری نانو به طور پیوسته در حال اضافه شدن است، اطلاع و پیش­بینی از سیاست­ها و استانداردهای تدوین شده در زمینه فناوری نانو، برای صاحبان کسب و کار در این حوزه بسیار حائز اهمیت می باشد. پایگاه داده پایش مقررات انجمن صنایع فناوری نانو، برای ارتقای دانش و اطلاعات کاربران خود و کمک به آنها جهت موفقیت در کسب و کار راه اندازی شده است.

با استفاده از کدهای رنگی که کار با آنها بسیار آسان است، پایگاه داده کاربران خود را از آخرین تغییرات و پیشرفت ها، اهمیت آنها و تاثیرات احتمالی آنها آگاه می سازد. همچنین در این پایگاه داده بخش آنالیز با طراحی خاص در نظر گرفته شده که برای هر مورد اطلاعات مضاعفی را درباره فعالان، تاریخ های مهم و نقل قول­های مرتبط فراهم آورده است.

دسترسی به این پایگاه داده نیازمند ثبت نام و عضویت در انجمن صنایع فناوری نانو است. البته کاربران غیر عضو نیز با پرداخت حق عضویت، امکان استفاده از این سرویس جدید را دارند. دسترسی به پایگاه داده به صورت رایگان برای شرکت ها و اعضای پیوسته انجمن فراهم شده است. اعضای وابسته انجمن نیز امکان دریافت تخفیف در پرداخت هزینه حق عضویت سالانه خود در این پایگاه را دارند.

منبع خبر:             http://www.nanotechia.org/services/regulatory-monitoring