فهرست

انتخاب ریاست انجمن نانوفناوری ایران به عنوان نایب رییس آکادمی ریاضی- شیمی جهان

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
جناب آقای دکتر علی ایرانمنش، عضو محترم هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس و رییس محترم انجمن نانوفناوری ایران در سیزدهمین نشست مجمع عمومی آکادمی ریاضی- شیمی جهان که در روز جمعه 30 ژوئن سال 2017 میلادی مصادف با 9 تیرماه سال جاری در کشور رومانی برگزار شد به عنوان نایب رییس این آکادمی انتخاب گردیدند.
آقای دکتر علی ایرانمنش متولد سال 1344 کرمان و عضو هیات علمی گروه ریاضی دانشگاه تربیت مدرس می باشند. چاپ قریب به 250مقاله ارزنده علمی در نشریات معتبر علمی داخلی و ISI ، کسب عنوان پژوهشگر برگزیده کشوری در سال 1391، استاد نمونه بسیجی  کشور در سال 1389 و عضویت در بسیاری از مجامع و نهادهای تصمیم گیر کشور در حوزه های آموزش عالی، فرهنگی و ... بخش کوچکی از رزومه ارزنده ایشان می باشد.
یکی از شاخه های اصلی علوم ریاضی- شیمی نظریه گراف شیمیایی است که مربوط به توپولوژی است. همانند تحقیقات ریاضی روی همپارها و ارتقای توصیف های توپولوژیکی یا فهرست هایی که کاربردهایی در ارتباط کمی ساختار- فعالیت دارند. به عنوان مثال جنبه های شیمیایی نظریه گروه ها که کاربردهایی در شیمی فضایی و شیمی کوانتومی دارد.
انجمن نانوفناوری ایران ضمن تبریک این موفقیت بزرگ به جناب آقای دکتر علی ایرانمنش، سربلندی و موفقیت ایشان را در تمامی عرصه های کار و زندگی از ایزد متعال مسئلت نموده و این افتخار را به جامعه نانوفناوری کشور خاصه اعضای فرهیخته انجمن نانوفناوری ایران تبریک عرض می نماید.
تاریخ ایجاد: پنج شنبه 15 تير 1396
تاریخ انتشار: پنج شنبه 15 تير 1396
تعداد بازدید: 398