فهرست

نمایشگاه آبرنگ چهارفصل با نگاهی دیگر

انجمن نانوفناوری ایران به عنوان یک نهاد علمی مردمی و یکی از بزرگ ترین و پویاترین انجمن های علمی کشور، علاوه بر انجام فعالیت های علمی، ترویجی و پژوهشی، نسبت به انجام امور عام المنفعه نیز اقدام می نماید. بر همین اساس این انجمن با موسسه خیریه مهتا همکاری دارد.

در راستای همکاری مشترک انجمن نانوفناوری ایران با موسسه مهتا و با توجه به برگزاری نمایشگاه بزرگ آبرنگ با عنوان "چهار فصل با نگاهی دیگر" این انجمن نسبت به اطلاع رسانی این موضوع اقدام نموده است.

این گالری و نمایشگاه بی سابقه هنری با شرکت اساتید پیشکسوت و برجسته هنر آبرنگ کشور و چهل نفر از هنرجویان برتر این اساتید به همت موسسه مهتا و با هدف کمک به بیماران هموفیلی تشکیل شده است.

این نمایشگاه از 28 دی ماه لغایت 4 بهمن ماه در فرهنگسرای نیاوران پذیرای علاقمندان می باشد. بخشی از عواید حاصل از فروش آثار این نمایشگاه توسط موسسه مهتا به نفع بیماران هموفیلی و ترومبوفیلی صرف خواهد شد.

علاقمندان می توانند جهت بازدید از نمایشگاه از روز جمعه 28 دی ماه لغایت روز پنجشنبه 4 بهمن ماه از ساعت 10 الی 20 به فرهنگسرای نیاوران واقع در انتهای خیابان پاسداران روبروی پارک نیاوران مراجعه یا جهت کسب اطلاعات بیشتر یا با شماره 88871840 موسسه خیریه مهتا تماس حاصل نمایند.